pytanie Zadaj nam pytanie
Skorzystaj z formularza on-line
Strona główna linia Oferta linia Projekty
Oferty
Projekty

Projekty

Projektowanie hal i obiektów przemysłowych

Firma Grażka zatrudnia wysoce wykwalifikowany zespół projektantów. Dzięki kadrze profesjonalistów możemy naszym klientom zaoferować kompleksowe projekty hal i obiektów przemysłowych o różnym przeznaczeniu.

Projektując hale naszym celem jest stworzenie hali która spełnia wszystkie potrzeby klienta i jednocześnie doskonale komponuje się z istniejącą infrastrukturą, tworząc harmonijną jedność. Nasze obiekty mają zachwycać i wzbudzać podziw a jednocześnie mają być praktyczne i bezawaryjne. Nasze projekty są zgodne z aktualnymi trendami światowymi.

Nasza pracownia projektowa zatrudnia inżynierów z bogatym doświadczeniem i ze wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami zawodowymi. W celu podnoszenia standardów wykonywanych usług i kwalifikacji organizowane są szkolenia zawodowe. Pracujemy na nowoczesnych programach komputerowych co przekłada się na szybki proces projektowania i umożliwia szybki proces realizacji inwestycji.

Dostarczamy naszym klientom kompletną dokumentację konstrukcyjną i wykonawczą projektów inwestycyjnych.

Hale i obiekty przemysłowe

Firma Grażka zapewnia kompleksową budowę obiektów przemysłowych i hal o różnym przeznaczeniu. Zapewniamy fachową pomoc w każdym etapie planowanej inwestycji. Wykonujemy całość prac ogólnobudowlanych mając kontrolę nad przebiegiem, terminowością i jakością robót.

Nasze obiekty przemysłowe budowane są w różnych technologiach z wykorzystaniem dachu płaskiego, jedno, dwu i wielospadowego. Konstrukcję stalową dopasowujemy do indywidualnych potrzeb inwestora zachowując wszystkie normy jakościowe. Zajmujemy się również modernizacją i rozbudową istniejących budynków przemysłowych. Przy budowie hal zajmujemy się montażem okien, drzwi, bram, naświetli dachowych i innych akcesoriów niezbędnych do eksploatacji budynku.

Nasi dotychczasowi klienci cenią nas za to, że zapewniamy szybką realizację, bezpieczeństwo, wysoką jakość wykonania. Naszym zadaniem jest nieustanne dbanie o najwyższe standardy by sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów.

BRAMA SEGMENTOWA
BRAMA SEGMENTOWA OCIEPLANA
Cena: 300 zł
zobacz więcej